Služby JoyWood

Zajistíme pro vás kompletní služby správy lesa. Od sázení stromů až po vyřizování dotací. Vy už se nebudete muset starat o nic. Vše potřebné zajistíme my. Naším společným cílem je pomoct drobným i větším vlastníkům lesů s jejich správou. Víme, jak starost o les může být časově i organizačně náročná. Zejména díky nutnosti znát a dodržovat legislativu. Proto chceme nabídnout naše služby všem, kteří chtějí s námi sdílet radost ze zdravého lesa a zároveň nemít plnou hlavu starostí. Vše obstaráme v souladu se zákonem, pomůžeme vám zkvalitnit i váš les a tím společně udělat něco pro zachování přírodního bohatství. Chceme tu zanechat co nejvíce přírody pro další generace.

Naše mise

Naším společným cílem je pomoct drobným i větším vlastníkům lesů s jejich správou. Víme, jak starost o les může být časově i organizačně náročná. Zejména díky nutnosti znát a dodržovat legislativu. Proto chceme nabídnout naše služby všem, kteří chtějí s námi sdílet radost ze zdravého lesa a zároveň nemít plnou hlavu starostí. Vše obstaráme v souladu se zákonem, pomůžeme vám zkvalitnit i váš les a tím společně udělat něco pro zachování přírodního bohatství. Chceme tu zanechat co nejvíce přírody pro další generace.

Náš příběh

Vztah nejen k lokální přírodě v našem týmu společně sdílíme už od malička. Nikdy nám nebylo lhostejné, jak okolní lesy vypadají a v jakém jsou stavu. Myšlenka založit projekt, jako je tento, se zrodila před pár lety, kdy jsme na vlastní oči viděli stav lesů na Bruntálsku. Zúčastnili jsme se poté akce hromadného sázení s Lesy ČR v okolí Olomouce a tam jsme si uvědomili, že je třeba jednat. Setkali jsme se s několika zoufalými vlastníky drobných lesů, kteří si nevěděli se správou rady a začali projekt Joywood realizovat. Dali jsme dohromady tým přátel, který je naladěný na stejné vlně a zapálený pro totožnou věc – krásné a náležitě spravované lesy.

Jak probíhá spolupráce s námi?

1) Kontaktujte nás

Vyplňte krátký kontaktní formulář a my se Vám brzy ozveme. Ochotně zodpovíme Vaše případné dotazy a pokusíme se Vám ve všech  požadavcích co nejvíce vyhovět.

2) Analýza stavu lesa

Zanalizujeme kompletně stav lesa a sestavíme co nejefektivnější plán, jak jeho situaci vyřešit.

3) Nacenění našich služeb

Na základě provedené analýzy a naší společné domluvě vypočítáme adekvátní cenu za vše, co pro vás můžeme v budoucnu udělat.

4) Započetí spolupráce

Dle dohody zahájíme práci na našem úkolu. Ať už jde o správu či prodej lesa, do všeho se rádi a s úsměvem pustíme.

5) Spokojenost

Doufáme, že výsledkem bude vzájemná spokojenost a dobrý pocit z krásného prosperujícího lesa.

ZACHOVEJME SPOLEČNĚ LESY PRO DALŠÍ GENERACE

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT